ArSoft

Ticari yazılıma özel dikey çözümler üreten yazılım şirketidir.

ArSoft Hakkında

Şirketimiz 2005 yılında şahıs şirketi olarak kurulmuştur. Bir çok ticari yazılıma özel dikey çözümler geliştirmiştir. Şirketimiz 2017 yılında kurumsal yapıya geçiş için altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra sermaye şirketine dönüşmüştür. Yine 2017 yılında TÜBİTAK Gebze Yerleşkesindeki Marmara Teknokent’e sunmuş olduğumuz Ar-Ge projemizin kabulü ile faaliyetlerimize orada Ar-Ge odaklı devam etmeye başladık.


Projemiz Endüstri 4.0 uyumlu bir ERP projesidir. Ülkemizde tamamen yerli 3 boyutlu ürün modelleme ve ERP sistemi tam entegre projemiz KOSGEB, TEYDEB veya herhangi bir destek kuruluşundan destek almadan tamamen kendi öz sermayemiz ile gerçekleştirdik. Yazılımlarımız modüllerin yapısı ve kullanım amaçlarına göre web tabanlı, mobil ve masaüstü yazılım şekilleriyle kullanıma sunulmaktadır.

Kullanım Alanları

  • Cari Kartlar ve Cari Kartlara bağlı Kişilerdeki tüm telefon numaraları ile yapılan görüşmeleri kendi veri tabanı ses dosyaları ile tüm ayrıntıları kaydeder.
  • Müşteriler ile yapılan destek anlaşmalarında süre kontrolü gerçekleştirir.
  • Müşteriler ile yapılan destek anlaşmalarında süre kontrolü gerçekleştirir.
  • Cari kart üzerindeki numaralara çağrı başlatma.
  • Teklif, Sipariş, Sevkiyat, Fatura, Personel modülü gibi bir çok modülde seçili olan kişilerin numaralarına çağrı başlatma.
HEMEN BAŞVUR

Ayrıntılı Bilgi İçin

Telefon 0(850) 455 23 08
E-Mail destek@arsoft.com.tr
Web Sitesi www.arsoft.com.tr

Siz de Sanal Santral'e Entegre olmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.