Avantajlarımız

Santral'e bakışınızı değiştirecek avantajlarımız

Sanal Santral Avantajları
Sabit Ücret Yok

Sabit Ücret Yok

Hattınızı Sanal Santral operatörlüğüne taşıyarak sabit ücretlerden kurtulabilirsiniz. Sabit hat ücreti ödemeden özgürce hattınızı kullanabilirsiniz.

Dijital Hat Özelliği

Dijital Hat Özelliği

Hattınızı taşıdığımızda artık dijital bir hatta sahip olursunuz. Tek hat üzerinden yüzlerce çağrı gelse dahi meşgul çalmaz ve çağrı size ulaşır.

Ekonomik Görüşme Paketleri

Ekonomik Görüşme Paketleri

Sanal Santral kurumsal ses hizmeti ile görüşme maliyetlerinizi %80'e varan oranlarda düşürebilir, kaliteli hizmete daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yönlendirme

Yönlendirme

Gelen çağrılarınızı cebinize, sabit telefonunuza veya santralinize yönlendirebilirsiniz. Yani siz nasıl isterseniz ve nerede olursanız çağrılar size her şekilde ulaşır.

Mobilite Özelliği

Mobilite Özelliği

Kurumsal ses sistemi ile gelen çağrıyı ister IP Telefonda, ister santralinizde veya cep telefonunuzdan karşılayabilirsiniz. Siz nereye giderseniz hattınızda sizinle gelir.

Ücretsiz Müşteri Ağı

Ücretsiz Müşteri Ağı

Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. A.Ş. aboneleri birbirlerini dış hatlardan dahi aradıklarında tamamen ücretsiz ve süresiz görüşme yapabilmektedirler.

Görüşme Ses Kaydı

Görüşme Ses Kaydı

Kurumsal Ses hizmeti ile hattınızın tüm ses görüşmelerini kayıt altına alabilir, ihtiyaç durumunda analiz etmek üzere anında indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Ofisler Arası Ücretsiz

Ofisler Arası Ücretsiz

Sanal Santral ile merkez ve ofisleriniz arasında tamamen ücretsiz ve süresiz görüşme yapabilir, iletişim giderlerinizi azaltabilirsiniz. Şube ve ofislerinizin telefon hatlarını da Sanal Santral'e dahil edip tek merkezi bir sistem gibi kullanabilirsiniz.

Akıllı Telefon Desteği

Akıllı Telefon Desteği

Hattınızı akıllı telefonunuza kuracağımız uygulama ile yanınızda taşıyabilir, hem çağrı alabilir hem de dışarı arama yapabilirsiniz.

Detaylı Raporlama Özelliği

Detaylı Raporlama Özelliği

Sanal Santral ile hattınıza gelen ve giden tüm çağrıların detaylı raporlamasını alabilir, çağrı merkezi seyiyesinde bu raporlarınızı yorumlayabilirsiniz. Bu raporlama modülü ile her çağrınızı özenle değerlendirip satışlarınızı attırabilirsiniz.

Sanal Santral Yönetim Paneli ile faturalarınızı görüşme kayıtlarınızı, ses kayıtlarınızı ve dahililerinizi tek panelden yönetin!