Avantajlarımız

Santral'e bakışınızı değiştirecek avantajlarımız

Sanal Santral Avantajları

Sanal Santral Pi

İncele

Sanal Santral Özellikleri

İncele

Tüm Şubeleriniz İçin Tek Santral

Sanal Santral ile tüm şubeleriniz için ayrı ayrı değil tek santral üzerinden haberleşirsiniz.Şubeleriniz kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz görüşürler.

Her Yerden Ulaşılabilir Olun

Sanal Santral ile ofisiniz veya çalışanlarınız nerede olursa olsun, sadece internet bağlantısının olması çalışması için yeterlidir.

Sadece İhtiyaçınız Kadar Kiralayın

Sanal Santral ile ileride ihtiyaç duyacağınız yapıyı şimdiden ödemenize gerek yok. Kolay bir şekilde istediğinizde santral sisteminizi büyütebilirsiniz.

Kolay ve Ücretsiz Taşınır

Ofisinizi taşırken kolaylıkla santralinizi taşırsınız, tek yapmanız gereken yeni ofisinizde bir internet bağlantısı olması. Taşıma işlemleriniz devam ederken sorun yaşamamanız için çağrılarınız yönlendirme ile çalışabilir.

Sanal Santral Paketleri

İncele

Kampanyalar

İncele

Sabit Ücret Yok

Hattınızı Sanal Santral operatörlüğüne taşıyarak sabit ücretlerden kurtulabilirsiniz. Sabit hat ücreti ödemeden özgürce hattınızı kullanabilirsiniz.

Ekonomik Görüşme Paketleri

Sanal Santral kurumsal ses hizmeti ile görüşme maliyetlerinizi %80'e varan oranlarda düşürebilir, kaliteli hizmete daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Dijital Hat Özelliği

Hattınızı taşıdığımızda artık dijital bir hatta sahip olursunuz. Tek hat üzerinden yüzlerce çağrı gelse dahi meşgul çalmaz ve çağrı size ulaşır.

Ücretsiz Müşteri Ağı

Sanal Santral Telekomünikasyon Tic. A.Ş. aboneleri birbirlerini dış hatlardan dahi aradıklarında tamamen ücretsiz ve süresiz görüşme yapabilmektedirler.

Örnek Santral Senaryosu

İncele

Örnek Ses Kayıtları

İncele

Ofisler Arası Ücretsiz

Sanal Santral ile merkez ve ofisleriniz arasında tamamen ücretsiz ve sınırsız görüşme yapabilir iletişim giderlerinizi azaltabilirsiniz.

Bakım Maliyeti Yok

Sanal Santral'in aylık veya yıllık bakım maliyeti yoktur. Fiziksel santraller için yıllık bakım anlaşması yapmanız veya her serviste servis bedeli ödemeniz gerekir.

Lisans Bedeli Yok

Dahili sayısı veya anlık kanal sayısı için lisans bedeli ödemezsiniz. İhtiyacınız kadar arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Bu Kampanyalar İlginizi Çekebilir

% İndirim Hoş Geldin Kampanyası
Hoş Geldin Kampanyası
Kazancınız 403 ₺ İncele

Sanal Santral Yönetim Paneli ile faturalarınızı görüşme kayıtlarınızı, ses kayıtlarınızı ve dahililerinizi tek panelden yönetin!