Sanal Santral İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Sanal Santral olarak çalışanlarımızı, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak profesyoneller arasından, çağdaş teknikler kullanarak seçeriz.

Pozisyonun gereklerine göre;

  • Yabancı Dil Sınavı,
  • Yetkinlik Bazlı Mülakatlar,
  • Profil Analizleri

uygularız.

Yıllık olarak yapılan kadro planları doğrultusunda, açık pozisyonlarımızı öncelikle şirket içinde duyurarak şirket çalışanlarımızı değerlendiririz. Aynı zamanda ilana gelen başvuruları da değerlendirerek gerekli niteliklerdeki uygun adayları açık pozisyonlara yerleştiririz. Adaylarla işe alım uzmanları ve pozisyonun ilgili yöneticilerinin katıldığı en az iki görüşme yapılır. İşe alım sürecimizde hem şirket kültürüne uyumu açısından temel yetkinlikleri – başarma azmi, sorumluluk ve inisiyatif, müşteri odaklılık – hem de pozisyona göre fonksiyonel yetkinlikleri değerlendiririz.

Gelişmekte olan Telekomünikasyon sektöründe gün geçtikçe büyüyen Sanal Santral’in bir üyesi olmak ister misiniz?

İş başvurusu için info@sanalsantral.com adresine özgeçmişinizi gönderiniz.

Eğitim Politikası

Sanal Santral'de eğitim faaliyetlerimizin temelini “doğru kişiye, doğru zamanda, doğru eğitim” ilkesi oluşturmaktadır.

İşletmemizin hedef ve stratejilerine ulaşmak için çalışanlarımızın gelişimine önem vermek, potansiyellerini geliştirmek, performanslarını artırmak ve bu artışı sürekli kılmak için işletmemizde bu ilkeyle bağlantılı bir eğitim sistemi uygulanmaktadır.

Sanal Santral Eğitim Politikası

Sanal Santral Yönetim Paneli ile faturalarınızı görüşme kayıtlarınızı, ses kayıtlarınızı ve dahililerinizi tek panelden yönetin!