DİA Yazılım

Ticari paket program ürünlerine sahip yazılım şirketidir.

DİA Yazılım Hakkında

DİA Yazılım AŞ., 2004 Yılında Kosgeb Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ Kosgeb Tekmer’de kurulmuş, ticari yönetim sistemi olarak kobilerin, büyük ve orta işletmelerin, eğitim kurumlarının, devlet kurum ve kuruluşlarının, farklı sektörlerin ticari yönetim, kontrol ve düzenleme gibi ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

Tamamen DİA Yazılım AŞ. tarafından geliştirilmiş bir altyapı üzerinde ve internet üzerinden online olarak çalışan ticari paket program olan DİA, SaaS (Software As A Service – Hizmet Olarak Yazılım) modeliyle pazarlanmaktadır.

Şirket bünyesinde TUBİTAK destekli Ar-Ge proje çalışmaları da sürdürülmüştür. Bunlar:

  • Mocop (Mobil Kod Tabanlı Uygulama Geliştirme Platformu)
  • Blue Cloud (Massively Multiplayer Online Game Server and Tools)
  • OpenSaaS (SaaS Uygulaması Geliştirme Platformu – Avrupa Birliği ITEA2-Eureka Projesi)

DİA platformu ile turizm ve sağlık sektörlerine internet üzerinden çalışan, bilimsel çalışmalar için merkezi bilgi bankası ve takip sistemleri projelendirilmiştir. Amerikan ilaç firması Abbott’un desteği ile Romatoloji, Neonatoloji ve Çocuk Kardiyoloji bölümlerine çalışmalar yapılmıştır.

Sektörel farkındalık yaratmak amacı ile alanında uzman yazılımcılar tarafından geliştirilen ve her geçen gün yenilenen modülleri ile daha kullanışlı hale gelen DİA ile işletmelerin tüm ihtiyaçlarını tek bir sistem üzerinden giderebilmelerini sağlamaktayız. Stok – Depo Takibi, Talep, Teklif, Sipariş, Finans Yönetimi, Banka, Kasa, Çek-Senet Takibi, Resmi Muhasebe, Personel, Üretim, Servis Hizmet Yönetimi, Otel Programı modüllerini her seviyede çalışanın kullanabileceği kolaylıkta düzenlemekteyiz.

Kullanım Alanları

  • Gelen aramalarda arayan numarayı cari kart ile eşleştirme ve hızlı işlem seçimi
  • Cari kart üzerindeki numaralara çağrı başlatma
  • Çağrı kayıtları listeleme, tarih, saat, cari unvan, arayan numara, aranan numara bilgisi, Cevaplayan dahili, süre, çağrı durumu listelenir.
  • Listelenen kayıtlarda ses kaydı var ise dinlenebilir.
HEMEN BAŞVUR

Ayrıntılı Bilgi İçin

Telefon 0(850) 455 30 30
E-Mail bilgi@dia.com.tr
Web Sitesi www.dia.com.tr

Siz de Sanal Santral'e Entegre olmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.